Placeholder image

Leerlingen Brede School Merenwijk gastsprekers op Dag van de Vrede Stadhuisplein Leiden

23 september 2022
Woensdag 21 september werd in Leiden op het Stadhuisplein de Dag van de Vrede gevierd. De leerlingen van groep 7 en 8 van onze school waren uitgenodigd om een bijdrage te leveren in de vorm van een presentatie voor publiek op het Stadhuisplein. De Dag van de Vrede is een initiatief van diaconaal centrum De Bakkerij. De leerlingen hadden in het kader van het thema 'Ontmoeten' hun ouders geinterviewd. Zij hebben hen gevraagd naar ambities toen ze zelf jong waren, welke goede herinneringen ze hebben meegenomen uit hun land van herkomst en wat hun dromen zijn voor hun kinderen. 6 leerlingen presenteerden hun interviews voor publiek. Bijna alle leerlingen die presenteerden hadden een vluchtelingen achtergrond en daarmee waren de verhalen best aangrijpend maar ook positief. Er werd intens geluisterd door het publiek en na afloop was er groot applaus voor deze kanjers.

Wij, als school waren supertrots op onze leerlingen.